All for Joomla All for Webmasters
Hizmetlerimiz
Veeee Mükemmel bir Proje,
Yine Kentsel Dönüşüm Proje Kapsamında yenilenen, Büyükçekmece'nin en en güzel yerlerinden biri olan ALBATROS meydanda bulunan projemiz ; Denize sadece 50 Metre mesafede yer almaktadır. Dairelerimiz; Büyükçekmece ATATÜRK Mah. Gazi Mustafa Kemal Caddesi N:62 ALBATROS- BÜYÜKÇEKMECE 'de olup, harikulade bir konumda oluşan projemizde yer almaktadır. Lokasyon olarak Büyükçekmece'nin en güzel yerlerinden birinde yer almaktadır. 

Bu projemizde 3 tip satışımız mevcuttur. 
1.Satışımız TİCARİ DÜKKANLAR'dır.
2.Satışımız BAHÇE KATI DAİREMİZ' dir.
3.Satışımız DUBLEX KAT DAİREMİZ'dir.

Dükkanlarımız tamamen kullanışlı olup, Üst kat dükkanımıza sadece 5 basamak ile çıkılmakta, Alt kat dükkanımıza ise 7 basamak ile inilmektedir. Üst Kat dükkanımız 80 M2 olup, çok kullanışlı bir duruma sahiptir. Tamamen ALBATROS meydana bakan bir cepheye sahiptir. Yekpare cam olarak ön tarafı planlanmıştır. Görüntü bakımından ve kullanım açısından oldukça iyi bir konumda bulunmaktadır. Alt Kat dükkanımız toplamda 110 M2  alana sahip olup, ön tarafında ise 50 M2 gibi yine bu dükkanın kullanımında olan açık bir alana sahiptir. Yani Bahçeli nizam bir dükkan diyebiliriz. Tamamen Bağımsız bir bölüm olup, her türlü ticari kullanıma uygundur. Gerek sizlerin kullanımında olsun, gerekse sadece YATIRIM anlamında olsun her iki TİCARİ BAĞIMSIZ BÖLÜMLERİMİZ kazanç sağlayacak bir durumdadır. Yatırım için en iyi yatırımlardan biridir diyebiliriz.

Bahçe Katı dairemiz 1 adet daire olup, tamamen yeşil ve toprak kokusu ile iç içe olarak yaşam sürebileceğiniz bir konumda olup, ferah bir Salona, güzel yemeklerinizi yaparak, hoş sohbetlerinizi gerçekleştireceğiniz ferah aydınlık bir Mutfağa, Yine aydınlık ve ferah bir Yatak odasına, yine ayrıca bir çocuk odasına, bir WC Banyo'ya sahip 83M2 brüt kullanıma sahip, 2+1 aydınlık, kullanışlı, sessizlik içerisinde bir dairedir. İster hemen bahçede bulunan Kamelyanızda çayınızın keyfini çıkarın, İster Mutfak ve Salonunuzda.

Üst Kat Dublex dairelerimiz Mükemmel bir görünüme ve konuma sahip konumdadır. Aynı katta 4 Dublex daireden oluşan bu kullanım alanımızın 3 Dublex dairesi tamamen deniz gören, sabahları kuş sesleri eşliğinde, Büyükçekmece sahilinin güzel Mavi denizinin yosun kokusuyla uyanabileceğiniz, güne zinde başlayabileceğiniz konumdadır. Dublex dairelerimiz çatı katları ile birlikte ortalama 135M2 bir alana sahiptir. Ferah, Havadar, Deniz Manzaralı, güzel kullanımı olan dairelerimizdir.
Büyükçekmece'de yeni bir hayat başlıyor.
Dairelerimiz, İstanbul İli, Büyükçekmece İlçesi, Merkez, Atatürk Mahallesinde, Ankara Caddesinin bitiminde hafif yokuşta ve denize hakim bir noktada bulunmakta olup, KENTSEL DÖNÜŞÜM projesi kapsamında yapılan , yerleşim yerinde oluşan sitemizde bulunmaktadır.
Lokasyon mükemmel. Efil efil esen bir esintiyle birlikte , mükemmel mavinin güzelliğinin manzarasında hemde. Yaşam ve yatırım için inanılmaz güzellikte bir proje. Büyükçekmece'nin Atatürk Mahallesinde Denize nazır bir görünümde. Büyükçekmece'nin güzel koyuna hakim bir yükseklikte. Türkiye'nin En güzel sahili olan Büyükçekmece sahiline sadece yürüme mesafesinde. Gürültüden uzak bir yaşam. Güzel bir peyzaj çalışması ile sabah güneşini yeşilin kokusunda almaya ne dersiniz? 

Kentsel Dönüşüm projemiz ile satışa sunulan bu dairelerimiz; marketlere, minibüs, otobüs , pazar, sahil, deniz, gibi yerlere sadece yürüme mesafesinde uzaklıkta bulunmaktadır. Projemiz KENTSEL DÖNÜŞÜM kapsamında gerçekleşmektedir. Güvenlikli bir site olarak hayata geçirilecek olan iş bu projemizdeki dairelerimiz tamamen havadar ve ışık olgusuna hakimdir. 

Bu projemizdeki dairelerimiz 85 M2 olarak planlanmış olup, 2+1 olarak tamamlanacaktır. Geniş ve güzel bir Yatak Odası, Hemen yanında yine ferah olarak düşünülmüş bir çocuk odası, Banyo WC, Ferah ve güzel görünümde bir Salon, güzel yemeklerin yenileceği, sohbetlerin edileceği mükemmel bir Mutfaktan oluşmaktadır. Dairelerimizde tüm konfor gözetilmiştir. Nezih ve kullanışlı bir proje ile hayata geçirilecektir. Dairelerimiz 85 M2 olmasına rağmen çok kullanışlı bir duruma sahiptir. Site olarak hayata geçirilecek olan bu projemizde bulunan dairelerimiz tamamen güvenliklidir. Projemizde ayrıca tüm bağımsız bölümlere hitap edecek Kapalı Otopark mevcuttur. Yaz ve Kış olarak kullanabileceğiniz, gerek sizlerin kendinizin yaşamlarını sürebileceğiniz, gerek se Büyükçekmece'de güzel bir yatırım olarak düşünebileceğiniz bir projedir.

Büyükçekmece'nin en güzel lokasyonunda yer alan KENTSEL DÖNÜŞÜM projesinde SATILIK 2+1 ve 3+1 daireler. 
Yer olarak Büyükçekmece'nin en işlek ana yolu olan E-5 ' e cephe bulunan bu projemiz; Büyükçekmece'mize bir değer katmaktadır.

Eskiden SAYDAĞ SİTELERİ olarak bilinen ve Büyükçekmece'nin en eski yapılarından sayılan blokların üç adedi KENTSEL DÖNÜŞÜM proje kapsamında değerlendirilmiş olup, 1 ve 2. Bloklar gerekli izinler tamamlanarak yıkımı gerçekleştirilmiştir. 3. Blok ise tamamen boşaltılarak, yıkıma hazır hale getirilmiştir. Yakın zamanda tüm izinleri alınarak yapımına başlanacak olan projemizde hayata geçirilecektir.

Büyükçekmece'nin en güzel yerinde bulunan, tüm ulaşımlara bir kaç metre mesafede oluşan bu projemizde dairelerimiz BRÜT 85 M2 olarak tasarlanmıştır. 2+1 olarak düzenlenecek ve yapımı gerçekleştirilecek olan projemiz en son teknoloji kullanılarak yapılacaktır.

Asansör, hidrofor, jeneratör, kapalı otopark, çevre peyzaj düzenlemeleri, özel ışıklandırılmış alanları, giriş alt katta oluşan modern dükkanları, çarşı görünümü ile bulunduğu konuma bir canlılık ve hayat getirecek olan projemizde Büyükçekmece'ye yatırım yapmak isteyen yatırımcılarımızı davet etmek isteriz. Gerçek anlamda ileri tarihlerde yapımı düşünülen METROBÜS yine bu projemizin hemen önünden geçmektedir. Projemizde tüm güzergahlara ulaşım sağlanmaktadır. 

Projemiz Büyükçekmece ilçemizde bulunan ATİRUS AVM ile karşı karşıya bulunmaktadır. Bu durum da projemizde yatırımın önemini ortaya koymaktadır.

Yine Büyükçekmece İlçemize yeni kurulumu sağlanan ÜNİVERSİTE kampüsü'de projemizle karşı karşıya bulunmaktadır. Projemizin Lokasyonu gerek Bankalara, Gerek Belediye, Kaymakamlık, Nüfus Müdürlüğü, gibi resmi kurumlara yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Sayfa 1 / 2